Koloristika alused algajatele photo

Koloristika alused algajatele

Valdage ideaalse juuksevärvimise kunst! Õppige värve valima, koostistest aru saama ja erinevate alustega töötama. Saate pakkuda klientidele toonimist, värvimist ja hallide juuste katmist.

Kursus sobib nii algajatele kui ka meistritele, kes soovivad oma oskusi täiendada ja baasteadmiste lüngad täita.

Saage nõutud koloristiks ja avage oma karjääris uusi silmaringi!

02.01.2025

kursuse algus

30.01.2025

kursuse lõpp

Diplom

Kursuse läbimise tunnistus

Kursuse omadused

Tunnid toimuvad kaks korda nädalas, esmaspäeviti ja neljapäeviti, kell 9-16. Kokku 84 akadeemilist tundi.

Õpetaja tervitus

Koloristika pole minu jaoks lihtsalt töö, see on minu kirg, inspiratsioon ja eneseväljenduse viis. Iga kord, kui võtan kätte pintsli ja värvikatalogi, tunnen end kunstnikuna, kes loob oma klientide juustele unikaalse kunstiteose.

Kõige enam paelub mind muutumise protsess. Näha, kuidas inimese meeleolu ja enesehinnang pärast värvimist muutub, kuidas tema silmad rõõmust ja enesekindlusest särama löövad – see on uskumatu tunne. Just need emotsioonid, mida oma klientidele pakun, muudavad minu töö nii eriliseks ja oluliseks.

Olen aastaid kogunud ja arendanud oma teadmisi koloristikas, lihvinud oskusi ja otsinud uusi lähenemisviise. Ja nüüd olen valmis jagama seda hindamatut kogemust teiega. Minu eesmärk ei ole mitte ainult õpetada teile värvimistehnikaid, vaid ka sütitada teis sama kirg koloristikasse, mis minus põleb.

Usun, et igaühes teist on ainulaadne talent ja potentsiaal, mida saab avastada ja arendada. Ja mul on hea meel olla teie teejuhiks värvide maailmas, aidata teil leida oma tee selles imelises elukutses ning olla uhke teie tööde ja õnnestumiste üle.

Õpetajad

Maria Smirnova photo

Maria Smirnova

Kogenud juuksur ja kolorist. Töötab juuksurina alates 2001. aastast. Täiendab pidevalt oma teadmisi. Meie koolis õpetab koloristikat, psühholoogiat ja elukutsesse sisseelamist. Kreeka juuksevärvide ja -hooldusvahendite brändi Kyana esindaja Eestis. Linna praktika koordinaator pärast meie kursuste lõpetamist.

Kellele see kursus

Kõigile, kes on kirglikud ilu ja loovuse vastu

kui teile meeldib värvidega eksperimenteerida ja uusi stiile luua, aitab see kursus teil oma loovust avada ja muuta hobi elukutseks.

Kogenud meistritele:

kui töötate juba juuksurina, kuid tunnete, et teil on lünki koloristikateadmistes või soovite oma oskusi värskendada ja süstematiseerida, aitab see kursus teil lüngad täita ja jõuda uuele meisterlikkuse tasemele.

Alustavatele juuksuritele:

Kui alustate alles oma teed ilumaailmas ja soovite omandada nõutud koloristi eriala, annab see kursus teile kindla aluse ja aitab enesekindlalt karjääri alustada.

Kõigile, kes soovivad koloristikat nullist omandada.

Kõigile, kes unistavad koloristikat nullist omandada ja saada nõutud iluvaldkonna spetsialistiks.

Mida te õpite

Valida ja segada värve asjatundlikult: mõista värviringi, määrata juuste toonitaset ja halliprotsenti, valida sobivaid toone ja oksüdeerijaid ning luua individuaalseid värvimisvalemeid.

Teostada erinevaid värvimistehnikaid: ühevärviline värvimine, salgutamine, toonimine, hallide juuste värvimine, töö blondidega, värvi korrigeerimine ja muud populaarsed tehnikad.

Töötada erinevate juuksetüüpide ja värvidega: arvestada juuste eripäradega (struktuur, poorsus, loomulik värv) ning valida sobivaid tooteid soovitud tulemuse saavutamiseks.

Viia läbi kliendi konsultatsiooni ja diagnostikat: määrata kindlaks kliendi vajadused ja soovid, valida optimaalne värvimisvariant, arvestada võimalike riskide ja vastunäidustustega.

Koolitusprogramm

Koloristika alused algajatele

Teoreetiline osa:

1. Sissejuhatus koloristikasse:

• Värvide sobivus ja värvimõõtmine.
    • Värviring ja selle kasutamine juuksurikunstis.
    • Halliprotsendi ja loomuliku juuksetooni määramine.
    • Toote tüübid ja nende otstarve:
      • Ammoniaagilised ja ammoniaagivabad värvid.
      • Oksüdeerijad (arendajad).
      • Toonivad värvid.
      • Heledust tõstvad pulbrid.
      • Toonivad šampoonid.
    • Erinevate tootetüüpide mõju juuste struktuurile.
    • Kliendi ettevalmistamine värvimiseks: juuste ja peanaha diagnostika.
    • Allergilised reaktsioonid ja ettevaatusabinõud.
  2. Värvimistehnikad:

• Värvi valik numbrite ja värvitoonide järgi.
    • Värvide ja oksüdeerijate segamise reeglid.
    • Värvi pealekandmise ja eemaldamise tehnikad.
    • Erinevate juuksetüüpidega töötamise eripärad.

Praktiline osa:

1. Värvimistehnikate harjutamine modellide peal:

• Kogu pea värvimine ühte tooni.
    • Juurte värvimine.
    • Salgutamine (üksikute salkude värvimine).
    • Hallide juuste värvimine.
    • Super blondi ja läbipaistva blondi saavutamine.
    • Vana värvi eemaldamine.
    • Erksate toonidega töötamine.
    • Värvi korrigeerimine.
  2. Individuaalsed konsultatsioonid ja vigade analüüs.

Boonused:

• Populaarsete värvide ja hooldusvahendite brändide ülevaade.
    • Värvitud juuste kodus hooldamise soovitused.
    • Nõuanded koloristi teenuste turundamiseks.

Koolituse maksumus

Jäta taotlusvorm, et saada lisateavet või broneerida kursus