Tallinna Juuksuri erakool- Kursused vene keeles

Miks just juuksur? Kujuta ette, et lood iga päev midagi uut. Iga klient on nagu uus lõuend ja sina oled meister, kes suudab inimese välimust muuta ja tõsta tema enesehinnangut.

Miks meie kool?

Kui unistate juuksuri karjäärist ja otsite kohta, kus seda kunsti õppida vene keeles, siis Tallinna Juuksuri Erakool on teie ideaalne valik! Meie õpetajad on oma ala tõelised professionaalid ja jagavad teiega kõiki oskusi. Lisaks ei ole õppimine meil ainult teooria, vaid ka palju praktikat, nii et hakkate kohe teadmisi praktikas rakendama. Kursuste lõpetamisel aitame teid praktika ja töö leidmisel. Kuid kõige tähtsam on õhkkond ja uued tutvused. Meie juures õpite mitte ainult ilu looma, omandate mitte ainult uue elukutse, vaid saate ka sõpru, mis kindlasti on teie tulevikus kasulik.

Aktiivsed kursused

Soengute baaskoolitus. photo

Soengute baaskoolitus.

See kursus on teie pilet stiilsete ja mitmekesiste soengute maailma. Õppige looma soenguid igaks sündmuseks - igapäevastest kuni pidulike soenguteni. Omandate punumistehnikad, õhtuste soengute tegemise ja loovate soengute loomise, mis rõhutavad iga kliendi individuaalsust. See on baaskursus, seega selgitame kõike põhjalikult algajatele ja kõigile huvilistele!

290 EUR
05.09.2024 - 26.09.2024
Naiste juuksur. Põhikursus. photo

Naiste juuksur. Põhikursus.

Tere tulemast meie naiste juuksurikursusele, mis saab kindlaks aluseks teie edasisele arengule juuksurikunsti maailmas! Avame endale juuksehoolduse, stiilsete soengute ja lõikuste alused ning õpime kõike keemilisest lokitamisest. Kinnistame oma teadmisi praktikas kogenud õpetaja juhendamisel. Liituge meie kursusega – see on teie esimene samm edukale karjäärile juuksurikunstis!  

890 EUR
29.08.2024 - 18.11.2024
Juuksur-universaal photo

Juuksur-universaal

Meie juuksurite kursus, mis koolitab universaalseid juuksureid, hõlmab meeste ja naiste soenguid, föönisoenguid ja soengute tegemist. Õpime kaasaegseid töövõtteid juustega, föönisoenguid ja erinevate vahendite kasutamist, et saavutada ideaalne tulemus. Pakume põhilisi värviteadmisi, õpime värviseadusi ja töötame värvidega ning suhtlemisoskusi klientidega. Eesti ja inglise keele moodul aitab leida kontakti iga kliendiga.

Praktika ilma klientide otsimiseta, kõik tulevad ise, asume mugavas ja läbitavas kohas!

Liituge meiega ja teist saavad tõelised oma ala meistrid, valmis looma ilu ja stiili kõige kõrgemal tasemel!

395 EUR / kuus
26.08.2024 - 27.03.2025
Laiaprofiiliga juuksur. Koolitus vene keeles. photo

Laiaprofiiliga juuksur. Koolitus vene keeles.

Meie klassikaline, kõige populaarsem kursus - Universaalne juuksur - on meister, kellel on laialdased oskused juukselõikuse, soengute ja värvimise alal. Ta teeb meeste ja naiste juukselõikusi, soenguid ja värvimisi. Alati ja igal pool nõutud. Ta suudab luua ainulaadseid stiile iga kliendi jaoks, kombineerides klassikalisi ja kaasaegseid tehnikaid ning valides täiusliku juuksevärvi, mis sobib kliendi stiili ja nahatooniga.

350 EUR / kuus
11.07.2024 - 02.02.2025

Meie kooli
eelised

Väga palju praktikat

Üks olulisemaid aspekte on võimalus palju praktiseerida. Meie kursused pakuvad rohkelt aega töötamiseks päris klientidega kogenud mentorite järelevalve all. See võimaldab õpilastel mitte ainult teooriat omandada, vaid ka õppida seda praktikas rakendama – ainus viis selle ameti selgeks õppimiseks. Juuksuriks ei ole võimalik õppida ilma elavate modellideta. Meil on need järjekorras, nii et õpilased ei pea ise modelle otsima ega kaasa tooma.

Kvalifitseeritud õpetajad

Meie õpetajad ei ole ainult kogenud juuksurid, vaid ka head pedagoogid. Nad oskavad teadmisi arusaadavalt edasi anda ja toetavad õpilasi, aidates neil areneda ja vältida tüüpilisi vigu. Me teame, et kannatlikkus ja mõistmine toovad vilja ning oleme uhked oma õpilaste saavutuste üle.

Täielik varustus praktikaks

Kool pakub kõiki vajalikke vahendeid töötamiseks klientidega, alates šampoonidest ja palsamitest kuni juuksehooldustoodete, värvide ja stiliseerimistoodeteni. Õpilased võivad kogu õppeperioodi jooksul vabalt kasutada kõiki neid tooteid, mis võimaldab neil praktiseerida erinevaid tehnikaid ja meetodeid ilma lisakuludeta materjalidele. See loob ideaalsed tingimused õppimiseks ja katsetamiseks, mis aitavad süvendatult omandada ametioskusi.

Tugi pärast kursuse lõpetamist

Me aitame alati lõpetajatel edasi areneda, pakume praktikavõimalusi päris salongides, aitame tööle saada, leiame ressursse ja loome tingimused professionaalseks kasvuks, näiteks pakkudes juurdepääsu professionaalsetele seminaridele ja meistriklassidele.

Tallinna Juuksuri Erakooli õpilaste tööd

На пути к мастерству!

Тяжело в учении!

Развитие навыков

Обычный день практики

Обычный день практики

День практики

80% meie lõpetajatest on juba tööl

Meie kooli lõpetajate tagasiside kinnitab – investeeringud meie koolitustesse tasuvad end ära. Paljud neist on juba saavutanud eduka karjääri ja te võite olla üks neist. Alustage oma teekonda eduni juuksurikunstis koos meiega.

Ebapiisav kvalifikatsioon ja praktiline kogemus on tihti takistuseks paljudele algajatele juuksuritele, kes kohe pärast teistel kursustel õppimist tööd leida ei suuda.

Me lahendame selle probleemi, pakkudes intensiivseid praktilisi tunde ja reaalseid klienditeeninduse tunde õppe ajal. Iga õpilane saab võimaluse igal praktilisel tunnil töötada päris inimestega kogenud mentorite juhendamisel.

Tulemusena on meie lõpetajad, kes on edukalt eksamid sooritanud, valmis kohe tööle asuma või alustama lühiajalist praktikat salongides. Üle 80% meie õpilastest leiavad töö või praktikakoha esimeste kuude jooksul pärast kursuste edukat lõpetamist.

Meie arvustused

Jäta taotlusvorm, et saada lisateavet või broneerida kursus