Õppesalong

ÕPPESALONGI TELEFONI NUMBER 6-780-611

KUI TELEFON EI VASTA, TÄHENDAB SEE, ET MEIL ON TUNNID. TÄNAME MÕISTVA SUHTUMISE EEST.

Tallinna südames, kõrgelt läbikäidavas kohas asub meie õppesalong, kus iga päev toimub midagi erakordset! Meie kliendid on tõelised kunsti patroonid, kes kannatlikult ja huviga lubavad meie õpilastel oma oskusi täiendada. Tänu sellele on meie tudengitel ainulaadne võimalus õppida tegelikes tingimustes, töötades päris klientidega.

Meie õpilaste teenuste vastu on nii suur nõudlus, et mõnikord ei jõua me kõiki huvilisi teenindada – meie uksed on sõna otseses mõttes piiramisrõngas neile, kes soovivad kvaliteetselt ja soodsalt ennast muuta. See on suur eelis meie tudengitele, kuna nad saavad palju praktikat ja reaalset kogemust suhtlemisel klientidega, mis on nende tulevase edu võti ametis.

Tulge meie õppesalongi – sukelduge loovuse, professionaalsuse atmosfääri ja saage teada, mida tähendab olla tõeline juuksur!