Kursused

Laiaprofiiliga juuksur. Koolitus vene keeles. photo

Laiaprofiiliga juuksur. Koolitus vene keeles.

Meie klassikaline, kõige populaarsem kursus - Universaalne juuksur - on meister, kellel on laialdased oskused juukselõikuse, soengute ja värvimise alal. Ta teeb meeste ja naiste juukselõikusi, soenguid ja värvimisi. Alati ja igal pool nõutud. Ta suudab luua ainulaadseid stiile iga kliendi jaoks, kombineerides klassikalisi ja kaasaegseid tehnikaid ning valides täiusliku juuksevärvi, mis sobib kliendi stiili ja nahatooniga.

310 EUR / kuus
18.02.2025 - 18.09.2025
Koloristika alused algajatele photo

Koloristika alused algajatele

Valdage ideaalse juuksevärvimise kunst! Õppige värve valima, koostistest aru saama ja erinevate alustega töötama. Saate pakkuda klientidele toonimist, värvimist ja hallide juuste katmist.

Kursus sobib nii algajatele kui ka meistritele, kes soovivad oma oskusi täiendada ja baasteadmiste lüngad täita.

Saage nõutud koloristiks ja avage oma karjääris uusi silmaringi!

02.01.2025 - 30.01.2025