Kursused

Soengute baaskoolitus. photo

Soengute baaskoolitus.

See kursus on teie pilet stiilsete ja mitmekesiste soengute maailma. Õppige looma soenguid igaks sündmuseks - igapäevastest kuni pidulike soenguteni. Omandate punumistehnikad, õhtuste soengute tegemise ja loovate soengute loomise, mis rõhutavad iga kliendi individuaalsust. See on baaskursus, seega selgitame kõike põhjalikult algajatele ja kõigile huvilistele!

290 EUR
05.09.2024 - 26.09.2024
Naiste juuksur. Põhikursus. photo

Naiste juuksur. Põhikursus.

Tere tulemast meie naiste juuksurikursusele, mis saab kindlaks aluseks teie edasisele arengule juuksurikunsti maailmas! Avame endale juuksehoolduse, stiilsete soengute ja lõikuste alused ning õpime kõike keemilisest lokitamisest. Kinnistame oma teadmisi praktikas kogenud õpetaja juhendamisel. Liituge meie kursusega – see on teie esimene samm edukale karjäärile juuksurikunstis!

890 EUR
29.08.2024 - 18.11.2024
Juuksur-universaal photo

Juuksur-universaal

Meie juuksurite kursus, mis koolitab universaalseid juuksureid, hõlmab meeste ja naiste soenguid, föönisoenguid ja soengute tegemist. Õpime kaasaegseid töövõtteid juustega, föönisoenguid ja erinevate vahendite kasutamist, et saavutada ideaalne tulemus. Pakume põhilisi värviteadmisi, õpime värviseadusi ja töötame värvidega ning suhtlemisoskusi klientidega. Eesti ja inglise keele moodul aitab leida kontakti iga kliendiga.

Praktika ilma klientide otsimiseta, kõik tulevad ise, asume mugavas ja läbitavas kohas!

Liituge meiega ja teist saavad tõelised oma ala meistrid, valmis looma ilu ja stiili kõige kõrgemal tasemel!

395 EUR / kuus
26.08.2024 - 27.03.2025
Laiaprofiiliga juuksur. Koolitus vene keeles. photo

Laiaprofiiliga juuksur. Koolitus vene keeles.

Meie klassikaline, kõige populaarsem kursus - Universaalne juuksur - on meister, kellel on laialdased oskused juukselõikuse, soengute ja värvimise alal. Ta teeb meeste ja naiste juukselõikusi, soenguid ja värvimisi. Alati ja igal pool nõutud. Ta suudab luua ainulaadseid stiile iga kliendi jaoks, kombineerides klassikalisi ja kaasaegseid tehnikaid ning valides täiusliku juuksevärvi, mis sobib kliendi stiili ja nahatooniga.

350 EUR / kuus
11.07.2024 - 02.02.2025