Meeste juuksur. Põhikursus photo

Meeste juuksur. Põhikursus

Meeste soengud on oluliseks osaks tänapäeva mehe imagost, peegeldades tema stiili ja individuaalsust. Nõudlus professionaalsete meeste soengute järele kasvab, avades juuksuritele laialdasi võimalusi. Meeste juuksuri karjääri alustamiseks on vaja omandada põhiteadmised, mida meie kursusel õpetamegi.

03.10.2024

kursuse algus

12.12.2024

kursuse lõpp

Diplom

Kursuse läbimise tunnistus

Kursuse omadused

Tunnid toimuvad neljapäeviti kell 9-16, kokku 103 akadeemilist tundi.

Õpetajad

Keskeriharidus. Lõpetas Tallinna Tehnikakooli 1979. aastal kiitusega erialal "Laia profiiliga juuksur". Töötas erialal, peagi kutsuti Tallinna Tehnikakooli õpetajaks. aastal lõpetas Üleliidulise Kutsehariduse Juhtivtöötajate ja Spetsialistide Kvalifikatsiooni Tõstmise Instituudi. aastal lõpetas juuksurite kvalifikatsiooni tõstmise kursused. Õpetaja tööstaaž alates 26. augustist 1979. aastast. Nende aastate jooksul on perioodiliselt läbinud õpetajate atesteerimise. On saanud Haridusministeeriumi tänukirju. Töötas vene õpperühma baaskursuse kuraatorina. Praktiseeriv juuksurmeister. On välja õpetanud sadu õpilasi, kes töötavad nii Eestis kui ka välismaal. Näiteks: Maria Smirnova, Maria Savina, Igor Zahharov, Jevgeni Blinov, Ilja Komarov, Anna Kronštatova, Anastassia Šilo ja paljud teised. Töötab meie koolis selle asutamisest saati.

Kellele see kursus

Alustavatele juuksuritele:

kui alustate alles oma teed ilumaailmas ja soovite omandada nõutud meeste juuksuri eriala, annab see kursus teile kindla aluse ja aitab enesekindlalt karjääri alustada.

Naiste meistritele:

kui töötate juba juuksurina, kuid soovite oma oskusi laiendada ja spetsialiseeruda meeste soengutele, aitab see kursus teil teadmisi süvendada, uusi tehnikaid omandada ja professionaalset taset tõsta.

Kõigile, keda meeste soengud huvitavad:

kui soovite õppida tegema stiilseid soenguid oma sõpradele, sugulastele või lihtsalt iseendale, annab see kursus teile vajalikud teadmised ja praktilised oskused.

Mida te õpite

Suhelda klientidega ja pakkuda konsultatsiooni: mõista kliendi soove ja pakkuda professionaalset nõu. Hooldada juukseid ja habeme: soovitada sobivaid tooteid ja stiilitooteid.

Teha erinevaid meeste soenguid: klassikalisi, moodsaid ja trendikaid lõikusi.

Valida soengut vastavalt kliendi näokuju ja juuksetüübile: arvestada individuaalseid eripärasid ja soove.

Kasutada erinevaid lõikustehnikaid ja tööriistu: käärid, masin, föön, kammid jne. Arvestada juuste struktuuri ja kasvu eripäradega: luua soenguid, mis püsivad kaua ja näevad head välja.

Koolitusprogramm

Koolituse maksumus

Jäta taotlusvorm, et saada lisateavet või broneerida kursus