Laiaprofiiliga juuksur. Koolitus vene keeles. photo

Laiaprofiiliga juuksur. Koolitus vene keeles.

Meie klassikaline, kõige populaarsem kursus - Universaalne juuksur - on meister, kellel on laialdased oskused juukselõikuse, soengute ja värvimise alal. Ta teeb meeste ja naiste juukselõikusi, soenguid ja värvimisi. Alati ja igal pool nõutud. Ta suudab luua ainulaadseid stiile iga kliendi jaoks, kombineerides klassikalisi ja kaasaegseid tehnikaid ning valides täiusliku juuksevärvi, mis sobib kliendi stiili ja nahatooniga.

11.07.2024

kursuse algus

02.02.2025

kursuse lõpp

Diplom

Tallinna Juuksuri Erakooli diplom

Kursuse omadused

7 kuud

Kallid tulevased kursusel osalejad,

Mul on hea meel tervitada teid teie põneva teekonna algusesse juuksurikunsti maailma! Teid ootavad ees tunnid, mis on täis loovust, uusi teadmisi ja praktilisi kogemusi. Meie kursus on loodud nii, et te ei omandaks mitte ainult juukselõikuse, soengute ja värvimise põhilisi oskusi, vaid saaksite end väljendada ka unikaalsete stiilide loomise kunstis.

Me läbime koos tee algteadmistest meistrioskusteni ning igaüks teist saab rakendada omandatud teadmisi reaalses elus, olgu see siis professionaalse juuksurikarjääri või stiilsete soengute loomine endale ja oma lähedastele. Me oleme teie kõrval, et toetada teid, jagada kogemusi ja inspireerida teid uutele saavutustele.

Ootan meie esimest kohtumist suure põnevusega ja usun, et meie kursus saab teie jaoks mitte ainult õppeprotsessiks, vaid ka uue loovuse teekonna alguseks.

Õpetajad

Irina Kiseljova photo

Irina Kiseljova

Keskeriharidus. Lõpetas Tallinna Tehnikakooli 1979. aastal kiitusega erialal "Laia profiiliga juuksur". Töötas erialal, peagi kutsuti Tallinna Tehnikakooli õpetajaks. aastal lõpetas Üleliidulise Kutsehariduse Juhtivtöötajate ja Spetsialistide Kvalifikatsiooni Tõstmise Instituudi. aastal lõpetas juuksurite kvalifikatsiooni tõstmise kursused. Õpetaja tööstaaž alates 26. augustist 1979. aastast. Nende aastate jooksul on perioodiliselt läbinud õpetajate atesteerimise. On saanud Haridusministeeriumi tänukirju. Töötas vene õpperühma baaskursuse kuraatorina. Praktiseeriv juuksurmeister. On välja õpetanud sadu õpilasi, kes töötavad nii Eestis kui ka välismaal. Näiteks: Maria Smirnova, Maria Savina, Igor Zahharov, Jevgeni Blinov, Ilja Komarov, Anna Kronštatova, Anastassia Šilo ja paljud teised. Töötab meie koolis selle asutamisest saati.

Maria Dihtjar photo

Maria Dihtjar

Laia profiiliga juuksur-stilist, 15-aastase töökogemusega. 2007-2009 õppis Tallinna Tööstushariduskeskuses laia profiiliga juuksuri erialal. 2009 sai Euro-sertifikaadi laia profiiliga juuksuri erialal. Rahvusvaheliste konkursside ja võistluste osaleja ja võitja: Nevskije Berega (Venemaa): 2009 - karikas võidutahte eest, 2009 - pruudisoeng - 1. koht õpilaste kategoorias, 2009 - õhtusoeng - 3. koht õpilaste kategoorias, 2009 - kunstiline soeng - 3. koht õpilaste kategoorias, 2009 - loominguline naiste juukselõikus - 1. koht õpilaste kategoorias, 2009 - pulmapatsid - 1. koht õpilaste kategoorias, 2009 - fantaasiatöö. Postištöö - 1. koht õpilaste kategoorias. 2009 - Kuldne Paasuke (Eesti) pruudisoeng 1. koht, 2009 - Kuldne Paasuke (Eesti) õhtusoeng 3. koht. Nevskije Berega (Venemaa): 2010 - karikas võidutahte eest, 2010 - pruudisoeng - 1. koht juunioride kategoorias, 2010 - pulmapatsid - 3. koht juunioride kategoorias, 2010 - õhtusoeng - 2. koht juunioride kategoorias, 2010 - kunstiline soeng - 2. koht juunioride kategoorias, 2010 - naiste loominguline juukselõikus - 3. koht juunioride kategoorias. 2010 - Kuldne Paasuke (Eesti) pruudisoeng - 2. koht juunioride kategoorias, 2010 - Kuldne Paasuke (Eesti) õhtusoeng - 3. koht juunioride kategoorias. 2010 - Pariis (Prantsusmaa) osales juuksurikunsti maailmameistrivõistlustel. Fantaasiakonkursil (18. koht 79 osaleja seas erinevatest riikidest). 2011 - Kuldne Paasuke (Eesti) naiste juukselõikus - 2. koht meistrite kategoorias, 2011 - Kuldne Paasuke (Eesti) meeste juukselõikus - 1. koht meistrite kategoorias. 2011-2014 õpetas Tallinna Tööstushariduskeskuses. Soengute ajalugu, patside tegemist, juuste pikendamist. Osaleb pidevalt ka erialaseid teadmisi täiendavatel seminaridel.

Maria Smirnova photo

Maria Smirnova

Kogenud juuksur ja kolorist. Töötab juuksurina alates 2001. aastast. Täiendab pidevalt oma teadmisi. Meie koolis õpetab koloristikat, psühholoogiat ja elukutsesse sisseelamist. Kreeka juuksevärvide ja -hooldusvahendite brändi Kyana esindaja Eestis. Linna praktika koordinaator pärast meie kursuste lõpetamist.

Irina Tomilova photo

Irina Tomilova

Irina alustas oma karjääri Ukrainas, kus töötas ettevõtjana Mariupolis, pakkudes laia valikut juuksuriteenuseid. Hiljem töötas ta administraatori, värvitehnoloogi ja loovjuhina ettevõttes "Ghair". Irina on samuti ilutehnoloog ettevõtetes "By Fama" ja "C:EHKO", koolitades juuksureid ja rakendades keerukaid värvimistehnikaid. Hiljuti jätkas ta oma tegevust stilist-värvitehnoloogina Portugalis, kus ta meelitas ja hoidis kliente, luues individuaalseid ja moekaid soenguid nii igapäevaeluks kui erilisteks sündmusteks. Irina haridustee hõlmab mitmeid juukselõikuse ja -värvimise kursuseid, alates algkursustest kuni edasijõudnute kursuste ja meistriklassideni erinevates riikides. Tema oskused ja teadmised käsitlevad laia tehnikate spektrit alates klassikalistest lõikustest kuni spetsiifilisemate protseduurideni nagu patside punumine ja dreads, samuti vahatamine ja kulmude lamineerimine. Tänu rikkalikule kogemusele ja pidevale haridusele püsib Irina ilutööstuse moesuundade ja tehnikate esirinnas, mis teeb temast nõutud spetsialisti klientide seas, kes otsivad individuaalsust ja stiili, samuti meie õpilaste seas, kes võivad Irinalt õppida väga palju.

Kellele see kursus

Neile, kes unistavad elukutse vahetusest.

Kui te juba töötate teises valdkonnas, kuid teadlikult unistate juuksuri karjäärist, aitavad meie kursused teil teha seda olulist sammu. Pakume kõiki vajalikke tööriistu ja teadmisi, et saaksite alustada uut professionaalset elu, mis on täis loovust ja rahulolu oma tööga.

Koolilõpetajatele, kes on just lõpetanud kooli

Noortele, kes on just lõpetanud kooli ja otsivad suunda oma tulevaseks karjääriks, pakuvad meie kursused põnevat sukeldumist juuksurikunsti. See on suurepärane algus neile, kes pole veel oma tulevase ametiga kindlalt otsustanud, kuid soovivad kohe saada võimaluse teenimiseks, töötades juuksurina pärast edukat kursuste läbimist ja praktika sooritamist.

Neile, kes soovivad omandada teadmisi koduseks kasutamiseks

Kui soovite omandada juuksurikunsti oskusi, et neid kodus kasutada, on meie kursused ideaalne võimalus. Õpite, kuidas teha stiilseid lõikusi ja soenguid, samuti värvida juukseid professionaalselt, et saaksite hoolitseda enda ja oma lähedaste juuste eest. Meie kursused pakuvad kõiki vajalikke teadmisi ja praktilisi oskusi, et saaksite saavutada suurepäraseid tulemusi kodustes tingimustes.

Neile, kes kunagi õppisid juuksuriks, kuid ei hakanud tööle

Kui olete varem õppinud juuksuriks, kuid mingil põhjusel sellest ametist loobunud ja tunnete, et olete unustanud palju oskusi, aitavad meie kursused teil taastada ja värskendada oma teadmisi. Pakume teile võimalust oskuste meelde tuletamiseks ja uute tehnikate õppimiseks, et saaksite ametisse uue jõuga naasta.

Mida te õpite

Koolitusprogramm

Meeste juukselõikused:


Me omandame tasapinnaliste ja gradueeritud lõikuste kunsti, õppides soengute tegemise tehnikaid erineva keerukusastmega tasemetel.

Me õpime juukseid sättima ja looma stiilseid soenguid, kasutades kaasaegseid tehnikaid, sealhulgas raseerija ja masinaga lõikamist.

Me õpime kombineeritud lõikusi, mis ühendavad erinevate tehnikate elemente, et luua ainulaadseid meeste soenguid.

Naiste juukselõikused:


Me õpime pika ja lühikese vormi lõikusi, õppides looma stiilseid ja kaasaegseid naiste soenguid.

Me täiustame soengu disaini, kasutades erinevaid vahendeid ja meetodeid täiusliku tulemuse saavutamiseks.

Me valdame fööniga soengute tegemise tehnikaid, õpime kasutama gradueeritud, ühtlaseid ja kombineeritud vorme suurepäraste soengute loomiseks.

Põhikursus koloriitikast:


Me sukeldume koloriitika maailma, õppides värvide klassifikatsiooni ja juuksevärvide seaduspärasusi.

Me töötame oksüdeerivate ja mitteoksüdeerivate värvidega, õpime õigesti valima koostisi hallide juuste värvimiseks ja heledamaks muutmiseks.

Me praktiseerime mudelitel, lihvides kõiki põhivärvimise tehnikaid, mis võimaldavad meil tulevases karjääris saada tõelisteks ekspertideks värvitöö alal.

Meie kursused on loodud pakkuma mitte ainult teoreetilisi teadmisi, vaid ka rohkelt praktilisi kogemusi, võimaldades koheselt rakendada omandatud oskusi reaalses elus. Tuleb tohutul hulgal reaalseid kliente tänavalt.

Koolituse maksumus

350 EUR / kuus

Jäta taotlusvorm, et saada lisateavet või broneerida kursus