Naiste juuksur. Põhikursus. photo

Naiste juuksur. Põhikursus.

Tere tulemast meie naiste juuksurikursusele, mis saab kindlaks aluseks teie edasisele arengule juuksurikunsti maailmas! Avame endale juuksehoolduse, stiilsete soengute ja lõikuste alused ning õpime kõike keemilisest lokitamisest. Kinnistame oma teadmisi praktikas kogenud õpetaja juhendamisel. Liituge meie kursusega – see on teie esimene samm edukale karjäärile juuksurikunstis!

29.08.2024

kursuse algus

18.11.2024

kursuse lõpp

Diplom

Tunnistus kursuse läbimise kohta

Kursuse omadused

Tunnid toimuvad esmaspäeviti kell 9-16, kokku 121 akadeemilist tundi

Tere tulemast!

Liituge meie kursusega naiste juuksuritele ja alustame koos edukat karjääri juuksurikunsti maailmas! Me ootame teid juba pikisilmi! Meie kursus on kindel alus teie edasisele arengule juuksurikunstis.

Avastame koos põneva juuksuriteenuste maailma. Õpime, kuidas korraldada oma töökohta ja kasutada professionaalseid tööriistu. Omandame sanitaar- ja hügieeninõuded ning tööohutuse reeglid, samuti õpime professionaalset suhtlemist klientidega, luues sõbraliku õhkkonna.

Tutvume trihholoogia põhitõdedega ja saame teada levinumatest peanaha haigustest. Uurime juukse struktuuri, selle kasvufaase ja pea anatoomiat. Õpime pea pesemise ja massaaži tehnikat ning juuksehoolduse põhitõdesid, et juuksed oleksid alati terved ja hoolitsetud.

Õpime looma stiilseid soenguid! Saame teada erinevatest soengutüüpidest ja nende tegemise tehnikatest, tõhusatest soengutoodetest ja populaarsetest igapäevastest soengutest. Saame väärtuslikke praktilisi nõuandeid ja nippe ilusate soengute loomiseks.

Omandame juukselõikuste põhialused. Õpime juuksepinda jagama tsoonideks, erinevaid lahkuminekuid ja juukselõikuse põhilisi operatsioone. Õpime põhiskeeme ja juukselõikuse loomise tehnoloogiat, samuti näo kuju korrigeerimise meetodeid lõikuse abil.

Saame teada kõik keemiliste lokkide koostiste ja nende vastunäidustuste kohta. Õpime keemiliste preparaatidega töötamise reegleid, lokkide tegemise skeeme ja tehnoloogiaid ning juuksehooldust pärast keemilist lokitamist, et kliendi juuksed oleksid alati terved ja ilusad.

Kinnistame oma teadmisi praktikas kogenud õpetaja juhendamisel! Neli 7-tunnist tundi aitavad meil enesekindlalt kõiki õpitud tehnikaid ja oskusi rakendada, saades väärtuslikke nõuandeid ja tuge professionaalilt.

Õpetajad

Keskeriharidus. Lõpetas Tallinna Tehnikakooli 1979. aastal kiitusega erialal "Laia profiiliga juuksur". Töötas erialal, peagi kutsuti Tallinna Tehnikakooli õpetajaks. aastal lõpetas Üleliidulise Kutsehariduse Juhtivtöötajate ja Spetsialistide Kvalifikatsiooni Tõstmise Instituudi. aastal lõpetas juuksurite kvalifikatsiooni tõstmise kursused. Õpetaja tööstaaž alates 26. augustist 1979. aastast. Nende aastate jooksul on perioodiliselt läbinud õpetajate atesteerimise. On saanud Haridusministeeriumi tänukirju. Töötas vene õpperühma baaskursuse kuraatorina. Praktiseeriv juuksurmeister. On välja õpetanud sadu õpilasi, kes töötavad nii Eestis kui ka välismaal. Näiteks: Maria Smirnova, Maria Savina, Igor Zahharov, Jevgeni Blinov, Ilja Komarov, Anna Kronštatova, Anastassia Šilo ja paljud teised. Töötab meie koolis selle asutamisest saati.

Kellele see kursus

Для тех кто хочет стать женским парикмахером с нуля.

See kursus sobib ideaalselt tulevastele naiste juuksuritele, kuna see pakub põhiteadmisi ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud eduka karjääri alustamiseks.

Meeste juuksuritele, kes soovivad oma oskusi laiendada ja klientuuri suurendada.

See kursus sobib ideaalselt meeste juuksuritele, kes soovivad oma oskusi laiendada, kuna see võimaldab õppida naiste juukselõikuse, soengute ja juuksehoolduse tehnikaid. See suurendab teie kliendibaasi, tõstab professionaalset staatust ja sissetulekut ning avab uusi karjäärivõimalusi ilutööstuses.

Mida te õpite

Teha naiste juukselõikusi igasuguse keerukusega ja erineva pikkusega juustele.

Valida ja luua salongilõikusi individuaalselt iga kliendi jaoks, arvestades tema visuaalseid omadusi.

Kombineerida naiste juukselõikuste baastehnikaid ja -vorme individuaalsete stiilide loomiseks.

Pärast kursust on võimalik alustada praktikat naiste juuksurina ja arendada oma oskusi.

Koolitusprogramm

Naiste juuksur. Põhikursus.

Osa 1: Sissejuhatus juuksuri ametisse

• Ülevaade erinevatest juuksuri teenustest.
  • Juuksuri töökoha korraldus ja varustus.
  • Hügieeni ja sanitaaria alused. Tööohutuse reeglid.
  • Professionaalne eetika ja suhtlemisoskus klientidega.

Osa 2: Juuksehooldus

• Sissejuhatus trihholoogiasse. Levinumad peanaha haigused.
  • Juukse struktuur. Juuksekasvu etapid.
  • Pea anatoomia alused.
  • Pea pesemise tehnoloogia ja massaažitehnikad.
  • Juuksehoolduse alused.

Osa 3: Juuste soeng

• Soengu mõiste. Tüübid ja teostamise meetodid.
  • Ülevaade juuste soenguvahenditest, mis ei muuda juukseid raskeks.
  • Populaarsed igapäevased soengud.
  • Praktilised nõuanded ja saladused stiilsete soengute loomiseks.

Osa 4: Juukselõikuse tehnika

• Peamised tegurid, mis mõjutavad juukselõikust.
  • Juuksepiirkondade jaotamine tsoonideks.
  • Erinevad lahkuminekud.
  • Juukselõikuse peamised operatsioonid.
  • Juukselõikuse põhiskeemid.
  • Juukselõikuste loomine skeemide järgi.
  • Näo kuju korrigeerimine lõikuse abil.

Osa 5: Keemiline lokitamine

• Keemilise lokitamise koostised ja vastunäidustused.
  • Töö reeglid keemiliste preparaatidega.
  • Lokitamise tehnoloogia ja skeemid.
  • Juuksehooldus pärast keemilist lokitamist.

Praktiline osa

• Neli 7-tunnist päeva praktiliste oskuste harjutamiseks. Kokku  37 akadeemilist tundi

Koolituse maksumus

Jäta taotlusvorm, et saada lisateavet või broneerida kursus