Tere tulemast Tallinna Juuksuri Erakooli

Tallinna Juuksuri Erakool erineb teistest koolidest sellepoolest, et meie anname suhteliselt lühikese aja jooksul juuksuritööks kõik hädavajalikud teadmised ja oskused. Meie kooli edukas lõpetaja võib asuda tööle koheselt ilma väsitavate töökoha otsinguteta ja ilma pika töökogemuseta põrandaalustes juuksurisalongides, kus algajale vähekogenenud meistrile makstakse minimaalset töötasu.

Meie garanteerime, et sooritades edukalt lõpueksami, olete võimeline edukalt tööd leidma nii naiste­, meeste­ kui ka lastejuuksurina – alguses võib­olla töötate küll aeglasemalt ja oma võimetes kahtlevalt, kuid aja jooksul õigeid töövõtteid kasutades ja praktiseerides lisandunud vilumus tagab teile kindlasti efektiivsuse ja edu.

Läbides meie koolituse, oskate teha juukselõikusi ja soenguid meestele, naistele, lastele; tunnete värvipaletti ja erinevaid nüansse, mida arvestada juuste värvimisel; õpite väljendama ja rakendama juuksuritöös oma loomingulisust, tehes erinevaid pidulikke ja ülespandud soenguid, patse ja muid punutisi.

Soovi korral aitame tublimatel koolituse lõpetajatel leida koheselt pärast koolituse lõppu tööd meie koostööpartnerite juures. Oleme sõlminud mitmete juuksurisalongidega, kus vajatakse väljakoolitatud laia profiiliga juuksureid, koostöökokkulepped. Töökoha saamise tingimuseks meie koostööpartnerite juures on meie kooli edukas lõpetamine, sh edukas praktika sooritamine ja pedagoogilise personali soovituskiri.

Kõik ülejäänud nõuetekohaselt kooli lõpetanud võivad endale ise sobiva töökoha otsida või alustada oma äri, hakata ettevõtjaks või avada oma juuksurisalongi, kõiki neid teemasid käsitletakse ka õpingute jooksul.

Kõik kooli vilistlased saavad personaalse püsisoodustuse hulgikauplusest www.lakk.ee kõikidele juuksehooldusvahenditele, värvidele, vesinikele, soengu tegemise vahenditele ja professionaalsetele ilusalongis kasutatavatele tehnilistele vahenditele. Samuti saavad kõik kooli lõpetajad õiguse pöörduda tasuta konsultatsiooni saamiseks meie õpetajate poole, kui teil on tekkinud mõni probleem või keeruline juukselõikus, siis helistage, kirjutage, küsige julgesti!

Meilt ei saa mitte üksnes teadmisi ja praktilisi kogemusi, vaid ka leida häid sõpru nii õpetajate, kui ka Eesti iluteeninduse valdkonna ettevõtjate ja ekspertide näol. Me ei jäta oma õpilasi hätta ega küsi tasu nõuannete eest.

Õpetajad – kõige tähtsam mis tahes kooli puhul, on tema õpetajad. Ilma tagasihoidlikkuseta võime nentida, et meie koolis töötavad ühed Eesti kogenenuimad juuksuri kutseõpetajad, kes koolitavad välja parimaid spetsialiste­juuksureid.

Meie pedagoogilise personali raudvaraks on 35­aastase tööstaažiga kõrgema tasemega juuksur ja kutseõpetaja Irina Kiseljova, kes on väljakoolitanud tuhandeid lõpetajaid. Irina Kiseljova töötas tehnikumis kutseõpetajana, kuid seoses venekeelse õppekava sulgemisega, otsustas liituda meie kooliga. Viies läbi juuksuri kutseõpinguid Tallinna tehnikumis, saavutasid tema õpilased juuksuri valdkonna konkurssidel kõrgeid kohti. Õpetab teooriat, juhendab praktikat, õpetab värvusõpetust, ning kuulub eksamikomisjoni koosseisu.