Meie kooli sisustus vastab kõikidele riiginõuetele. Asume Tallinna kesklinnas, aadressil Tartu mnt. 45/ Kreutzwaldi 31. Meile on mugav tulla ühistranspordiga ja on olemas parkimisvõimalus. Avar valge ruum on ümber ehitatud spetsiaalselt kooli vajaduste järgi. Meie teooriatunni ruumi saab kiiresti muuta praktika kohaks. See annab õpetajatele võimaluse teooriat seletada ja samal ajal näidata töö käiku inimese või mannekeeni peal. Iga töökoht on varustatud kõikide vajalike seadmetega. Ruumis on töölauad, peeglid, mannekeenid, värvained. Juuste värvimiseks on olemas kõik materjalid ja vahendid: föönid, kammid, käärid, lokirullid, ühekordsed rätikud, jne. Õppekohad asetsevad nii, et iga õpilane saaks iseseisvalt oma tööd teha. Täielikult sisustatud ruum kahe valamuga koloristika jaoks, kus saab jälgida värvimise retseptide koostamist ja juuste värvimist. Laboris on olemas täielik värvide ja vesiniku komplekt kahelt tootjalt (ökonoom ja premium klass). Teie võite kutsuda oma modelle praktika tundideks ja meie õpetajad juhendavad tööd. Puhkeruumis saab süüa, kohvi juua, ning teha puhkepausi tundide vahel.